Archiwum aktualności

Data: 2 września 2016

Multimedialne wizualizacje, maszyny ożywione dzięki nowoczesnej technologii i spektakularne widowisko w doborowej obsadzie. W sobotę 3 września na terenie Skansenu Maszyn Parowych w Tarnowskich Górach odbędzie się teatralne widowisko plenerowe pt. "SREBRO-LUDZIE-MASZYNY" w reżyserii Ewy Wyskoczyl z Tarnogórskiego Centrum Kultury. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii Zabytkowej Kopalni Srebra.

więcej >>
Data: 1 sierpnia 2016

Jak co roku, w trakcie trwania industriadowych wydarzeń, przeprowadzane zostały badania sondażowe wśród uczestników festiwalu. Dzięki poznaniu Państwa opinii na temat INDUSTRIADY, a także oceny elementów związanych z jej organizacją z roku na rok staramy się odpowiedzieć na zgłaszane potrzeby, aby INDUSTRIADA nie przestawała dostarczać tylu pozytywnych emocji.

więcej >>
Data: 15 lipca 2016

Braliście udział w tegorocznej Industriadzie? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w ankiecie poświęconej przeżyciom i emocjom, jakie towarzyszyły Wam w trakcie uczestnictwa w tym festiwalu.

więcej >>
Data: 22 czerwca 2016

Młot i Przetopek w Chorzowie, Fanny Lamprecht w Sosnowcu, Tesla i Edison w Łaziskach Górnych, murale w Bielsku--Białej, główny piwowar w tunelu lodowym w Cieszynie – w sobotę 11 czerwca cała INDUSTRIADA opowiadała przemysłowe legendy. 94% uczestników dobrze ocenia program tegorocznego Święta Szlaku Zabytków Techniki.

więcej >>
Data: 13 czerwca 2016

Symfonia hutnicza na rozgrzewkę, wyjątkowe pieśni górnicze na finał. A pomiędzy nimi prawie 400 bezpłatnych wydarzeń i tysiące zwiedzających. Tegoroczna INDUSTRIADA udowodniła, że przemysłowe legendy potrafią napędzać nie tylko mieszkańców województwa śląskiego.

więcej >>